WhatsApp

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

YABOSOFT ailesi olarak  başlattığımız web hosting,bayi hosting hizmetlerini sektörü ve sektör ihtiyaçlarını da anlamış olmanın avantajıyla, 2016 yılında Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize hizmet verecek alt yapı yatırımıyla taçlandırdık.  Yapılan bu sermaye birleşimi ve ekip birlikteliği amacımız olan hızlı hizmet ve hızlı destek amacımızın gerçekleşmesini sağlamıştır. YABOSOFT olarak sahip olduğumuz bütün hizmet paketleri ve internet servislerinde müşterilerimize kesintisiz kolaylık sağlamayı amaçlamaktayız. Hali hazırda hizmetlerini sürdüren kurumumuz yine sektörü en doğru şekilde analiz ederek hizmet Portföyünü genişletmiş ve yatırımlarını sürdürmektedir.

Neden biz?

YABOSOFT, uygun fiyata en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle YABOSOFTüzerinde ki tüm fiyatlarımızda %50 indirim uygulanmıştır. Ayrıca, 7 gün 24 saat ücretsiz olarak teknik destek alabilirsiniz. Başlıca hizmetlerimiz;

 

  • Sanal Sunucu
  • Hosting
  • Veri Yedekleme
  • Sunucu Barındırma
  • Web Tasarım

 

Daha bir çok özelliğimizle sizlere hizmet veriyoruz.

 
 

 

Kalite Hedeflerimiz

Tüm müşterilerimize eşit, hızlı ve yüksek kalitede destek sunmak
Hosting sektöründe güvenli alt yapı ayrıcalığı oluşturmak
Hosting ve Web dünyasında yeni iş ve istihdam olanakları hazırlamak
Uluslararası standartlara bağlı kalarak hosting hizmeti sunmak
Gerek yurt içinde başta Marmara bölgesi olmak üzere tüm Türkiye genelinde en yaygın sunucu merkezlerini oluşturmak
Hizmet verdiğimiz tüm sektörler için eşit ve yüksek güvenlikli sunucu ortamı sağlamak
Saygı ve müşteri her zaman haklıdır esasına bağlı kalarak çalışanlarımızın sunduğu destek hizmetlerinden mümkün olan en yüksek memnuniyeti yakalamak

Değerlerimiz

Süreklilik ve kesintisiz hizmet anlayışı
Adil ve hakkaniyetli ücretlendirme
Yeni teknolojilere açıklık ve teknolojileri mümkün olan en kısa sürede sistemlerimize aktarma
Web dünyasında etik kurallara saygı ve müşterilerimizin mahremiyetiyle tüm bilgilerinin güvenli olması.
Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın tüm haklarına saygı
Takım ruhuyla hareket eden ve müşterileri için kalite üreten bir hizmet ortamı
Efektif ve verimli hosting hizmeti

Sosyal Sorumluluklarımız ve Topluma Karşı Görevlerimiz

Modern yaşamı şekillendiren keşiflerin başında gelen internete ve internet dünyasına yakışan standartlarda hizmet vermek için çalışıyoruz.
YABOSOFT olarak yakaladığımız başarının en önemli nedeni; Müşteri odaklı çalışma ve verimliliği esas alan teknik araçlar kullanmamızdır.
Sahip olduğumuz bu yaklaşım sayesinde Türkiye’nin sayılı hosting firmaları arasında yer alırken, dünyada yarışan bir firma olmayı başarmıştır.
YABOSOFT sahip olduğu yönetim anlayışı sayesinde, topluma fayda sağlayacak, kurumsal yurttaşlık anlayışıdır.
Sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyi amaçlayan kurumumuz sadece şirket bütçesini değil, milli sermayeyi de büyütmeyi amaçlamaktadır.
Kurumumuz sadece bir hosting şirketi olmadığının bilincinde ve günlük hayatına devam eden pek çok yurttaşımızın hayatında pozitif izler bırakmayı amaçlamaktadır.
Ekibimizin katıldığı sosyal sorumluluk projeleri içinde bulunduğumuzun toplumun pozitif ilerleme kaydetmesi ve gelecek nesillere çok daha zengin gelecekler devretmeyi amaçlamaktadır.
YABOSOFT olarak Türkiye'de değişimin temsilcisi olduğumuzun bilincindeyiz.
Bu nedenle sürekli olarak genişlettiğimiz yatırım ağımıza sektörün en başarılı çalışanlarını katarak bilgi ve iş potansiyelimizi yükseltmeyi amaçlamaktayız.